- Start
- / Tjänster
- / Fastighetsägare/BRF
- /
JSF Fastigheter Vallhov
Din förening har tecknat ett gruppavtal gällande bredband för dig som boende att ta del av. Nedan kan du se vad som ingår i det avtalade priset samt vad du kan beställa.
Fyll i formuläret och skicka din beställning så behandlar vi den så fort vi kan.
Sappa TV
Sappa kan leverera TV till dig som är ansluten till vårt fibernät.
Hos Sappa kan du välja mellan de digitala basutbuden Bas 1 och Bas 2.
I baspaketet ingår ett stort utbud av digitala HD-kanaler i superkvalitet. Dessutom ingår playtjänsten Sappa Play, så att du kan se många av kanalerna i realtid via din mobil, surfplatta eller dator.
Med det digitala basutbudet på plats, kan du som kund även ta del av Sappas stora utbud av tilläggspaket och playtjänster.
För mer information och beställning av TV-tjänst, extrakort och utrustning vänder du dig direkt till Sappa eller via Svenska Cantab.
Kontaktuppgifter till Sappa via Svenska Cantab
Telefonnummer: 026-14 00 01 (efter ordinarie öppettider kopplas telefonnumret till Sappa i Göteborg).
E-mejl: hej@sappa.se eller chatta direkt på sappa.se Länk till annan webbplats..
Sappa är tillgängliga alla dagar, året om.
Du är också väldigt välkommen med Sappa-frågor till Svenska Cantabs butik på Kryddstigen 18 i Gävle.
Senast uppdaterat
