Logo

Ett påskägg från Sandnet

Uppgradera till 250 Mbit/s utan extra kostnad i 2 månader!

En flicka som håller i en skål med ägg och fjädrar. På ägget står det Glad Påsk.

Vi på Sandnet vill hjälpa dig att framtidssäkra ditt internet - och vi gör det med ett riktigt bra påskägg. Fri uppgradering till Bredband 250 utan extra kostnad i två månader!

Under perioden 1 maj till och med 30 juni 2025 betalar du samma pris som för din nuvarande bredbandstjänst, Bredband 100 - 399 kr/mån, men uppgraderas till Bredband 250. Efter kampanjperioden behåller du Bredband 250 till ordinarie pris (459 kr/månad).

Vill du inte fortsätta med Bredband 250 efter kampanjperioden, kontaktar du vår Kundservice som hjälper dig ändra tillbaka till Bredband 100.

Erbjudandet är självklart helt frivilligt och väljer du att avstå från erbjudandet fortsätter du precis som vanligt med Bredband 100.

Beställ senast 30 april för att ta del av erbjudandet.

Kampanjen är nu avslutad.

Senast uppdaterat